Urzędnicy miejscy przyznają, że po każdej większej burzy będą musieli naprawiać plażę, prace odwadniające potrwają 9 miesięcy

PATTAYA: – Pattaya ponownie załatała ogromne dziury w odbudowanej plaży, spowodowane złym zarządzaniem drenażem burzowym.

Zastępca burmistrza Pattana Boonsawad nadzorował łatanie 23 maja, mówiąc, że prace będą musiały być powtarzane po każdej większej burzy, dopóki miasto nie zainstaluje nowych rur odwadniających biegnących przez cały odcinek plaży.

Powiedział, że ma nadzieję, że budowa rozpocznie się w czerwcu i potrwa dziewięć miesięcy.

W międzyczasie cztery koparki wróciły na plażę, wydobywając piasek zmyty przez potoki wody spływającej po soi i przez Beach Road, rzeźbiąc w piasku ogromne koryta, na których ułożenie Pattaya wydało 600 milionów bahtów.

Zapisz się!
ŹRÓDŁODaily Mail
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/