Incydent Road Rage na Soi Khao Noi powoduje, że mężczyzna macha pistoletem do furgonetki pełnej chińskich turystów.

Pattaya-

50-letni kierowca furgonetki złożył oficjalne zawiadomienie policji i sądu przeciwko 38-letniemu Tajlandczykowi w związku z incydentem drogowym w Soi Khao Noi 21 maja, w którym 38-letni mężczyzna wymachiwał bronią palną i skierował go na furgonetkę pełną chińskich turystów, przerażając ich.

50-letni kierowca furgonetki, pan Prasit Thong, powiedział dziś o 2:00 na komisariacie policji przy SOI 9, że przewoził furgonetkę chińskich turystów do wioski słoni, kiedy inna furgonetka musiała się nagle zepsuć i on musiał zjechać na lewy pas. Twierdzi, że 38-latek, znany pod pseudonimem Golf, jechał z dużą prędkością i prawie uderzył go od tyłu.

Pan Thong następnie powiedział, że Golf w widocznym napadzie furii drogowej przyspieszył obok furgonetki i zaczął grozić jemu i turystom czymś, co wyglądało na czarny pistolet.
Golf, którego pełne imię brzmi Jatuphat Phodet i pochodzi z Nakhon Sawan, a nie miejscowy, współpracował z lokalną policją w incydencie i twierdzi, że broń była tylko wiatrówką i nie chciał przestraszyć turystów, ale stracił panowanie nad sobą.

Pan Thong powiedział, że incydent szkodzi reputacji Pattaya wśród turystów i złożył dziś formalną skargę do policji i sądu, ponieważ troszczy się o turystów i wizerunek miasta.
Funkcjonariusze policji powiedzieli, że broń została odzyskana i ustalają, czy był to prawdziwy pistolet, czy wiatrówka. Sprawa trafi do systemu sądowego.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/