Incydent Road Rage na Soi Khao Noi powoduje, że mężczyzna macha pistoletem w furgonetce pełnej chińskich turystów.

Pattaya-

50-letni kierowca furgonetki złożył oficjalną skargę policyjną i sądową przeciwko 38-letniemu Tajowi w związku z wypadkiem drogowym na Soi Khao Noi w dniu 21 maja, w którym 38-letni mężczyzna wymachiwał bronią palną i skierował go na furgonetkę pełną chińskich turystów, przerażając ich.

50-letni kierowca furgonetki, pan Prasit Thong, powiedział dziś o godzinie 2:00 na komisariacie policji na SOI 9, że przewozi furgonetkę z chińskimi turystami do wioski słoni, kiedy inny furgonetka musiała nagle się zepsuć, a on musiał skręcić na lewy pas. Twierdzi, że 38-latek, znany pod pseudonimem Golf, przyspieszył i prawie uderzył go od tyłu.

Pan Thong powiedział wtedy, że Golf, najwyraźniej w napadzie wściekłości na drodze, przyspieszył obok furgonetki i zaczął grozić jemu i turystom czymś, co wyglądało na czarny pistolet.
Golf, którego pełne imię to Jatuphat Phodet i pochodzi z Nakhon Sawan, a nie miejscowego, współpracował z lokalną policją w incydencie i twierdzi, że broń była tylko BB i nie chciał straszyć turystów, ale stracił panowanie nad sobą.

Pan Thong powiedział, że incydent szkodzi reputacji Pattaya wśród turystów i złożył dziś formalną skargę na policję i sąd, ponieważ dba o turystów i wizerunek miasta.
Funkcjonariusze policji powiedzieli, że broń została odzyskana i ustalają, czy był to prawdziwy pistolet, czy BB. Sprawa trafi do systemu sądowego.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/