Szef policji w Pattaya City, czterech innych natychmiast przeniesionych, sondy twarzy podczas nalotów na kluby nocne

Pattaya-

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji, w tym szef policji Prawit Chorseng, zostało przeniesionych na nieaktywne stanowiska ze skutkiem natychmiastowym od dzisiejszego popołudnia, w niedzielę 2 czerwca 2019 r.

Transfer ma charakter represyjny z powodu nalotu na dwa popularne lokalne kluby nocne, pub The Brazil i 90's Bar, o którym pisaliśmy wczoraj, w którym ponad 150 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków, znaleziono 60 torebek krystalicznej metamfetaminy, wraz z fajkami sziszy, naładowanym pistoletem 9 mm, scyzorykiem, wielokrotnymi naruszeniami licencji i otwartymi dobrze po godzinach pracy, w których sprzedaje się alkohol.

Zastępca rzecznika policji krajowej, pułkownik Krissana Pattanacharoen, oświadczył, że cała piątka została przeniesiona do siedziby policji Chon Buri na następne trzydzieści dni. Stwierdził, że cała piątka będzie miała do czynienia z sondami w tej sprawie. Powiedział również, że nalot został przeprowadzony przez wydział administracji wojewódzkiej przy wsparciu wojska i odpowiednich władz w odpowiedzi na skargi, że obiekty działały poza dozwolonymi godzinami pracy i że lokalni urzędnicy nie podjęli odpowiednich działań.

W tej chwili nie ma ogłoszenia, kto przejmie funkcję naszego lokalnego komendanta/nadzorcy policji.

Jak informowaliśmy wczoraj, wyżsi urzędnicy zwrócili się do gubernatora Chon Buri o nakazanie zamknięcia obu wspomnianych klubów na pięć lat. Menadżerom obu obiektów postawiono również kilka zarzutów.

 

 

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/