Szef policji w Pattaya City, czterech innych natychmiast przeniesionych, sondy twarzy podczas nalotów na kluby nocne

Pattaya-

Pięciu starszych funkcjonariuszy policji, w tym komendant policji Prawit Chorseng, zostało przeniesionych na nieaktywne stanowiska ze skutkiem natychmiastowym od dzisiejszego popołudnia, w niedzielę 2 czerwca 2019 r.

Transfer ma charakter karny ze względu na nalot na dwa popularne lokalne kluby nocne, pub The Brazil i Bar z lat 90., o którym wczoraj pisaliśmy, w którym ponad 150 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków, znaleziono 60 worków krystalicznej metamfetaminy, wraz z fajkami do shishy, ​​naładowanym pistoletem 9 mm, scyzorykiem, wielokrotnymi naruszeniami licencji i otwartą sprzedażą alkoholu znacznie powyżej legalnych godzin pracy.

Zastępca rzecznika policji krajowej, pułkownik Krissana Pattanacharoen, oświadczył, że całą piątkę przewieziono do siedziby policji w Chon Buri na następne trzydzieści dni. Stwierdził, że całej piątce grozi dochodzenie w tej sprawie. Powiedział także, że nalot przeprowadził wydział administracji prowincji przy wsparciu wojska i odpowiednich władz w odpowiedzi na skargi dotyczące funkcjonowania obiektów poza przewidzianymi przepisami godzinami otwarcia i braku podjęcia przez lokalne władze odpowiednich działań.

W tej chwili nie ma żadnych informacji na temat tego, kto obejmie stanowisko komendanta/nadinspektora lokalnej policji.

Jak informowaliśmy wczoraj, wyżsi urzędnicy zwrócili się do gubernatora Chon Buri o nakazanie zamknięcia obu klubów, o których mowa, na pięć lat. Menedżerowie obu obiektów również usłyszeli szereg zarzutów.

 

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/