Jomtien Beach to najgorętszy rynek nieruchomości mieszkaniowych na Wschodzie według rządu Tajlandii

Bangkok-

Thai Government Housing Bank powiedział, że Jomtien Beach jest najgorętszym rynkiem nieruchomości na Wschodzie wczoraj, 4 czerwca 2019 r., w komunikacie prasowym.

Wichai Wiratkapan z banku powiedział na seminarium 28 maja w Pullman Hotel G Jomtien, że 78.7 procent dostępnych domów sprzedało się w drugiej połowie 2018 roku za łączną kwotę 714 milionów bahtów, wyprzedzając wszystkie inne części Chonburi, Rayong i Chachoengsao.

Centrum Informacji o Nieruchomościach GHB wymieniło najlepszy rynek kondominium jako obszar Lake Mabprachan w Nongprue Subdistrict z 97.3 procentami wszystkich dostępnych mieszkań sprzedawanych za łączną kwotę 1.9 miliarda bahtów.

Za Jomtien Beach na rynku domów znajdował się Laem Chabang z 76.1 procentem jednostek sprzedanych za 3.7 miliarda bahtów; Obszar lotniska Utapao w Sattahip z 74.3 procentami sprzedanych jednostek za 8.8 miliarda bahtów; Jezioro Mabprachan z 71.7% jednostek sprzedanych za 9 miliardów; i Ban Bung District z 68.9 procentami sprzedanych jednostek za 8.1 miliarda bahtów.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/