Aresztowany Ladyboy, który okradł brytyjskiego turystę na Walking Street, przyznaje się do kradzieży

Pattaya-

O godzinie 2:00 dzisiejszego popołudnia, 6 czerwca 2019 r., policja miejska Pattaya ogłosiła, że ​​aresztowała 29-letniego Vilasa Wongsuwana, który występuje pod pseudonimem „Nan Soi 8” pod zarzutem kradzieży kieszonkowej brytyjskiego obywatela Anthony'ego O' 49-letni Malley, na początku tego tygodnia na Walking Street.

Zgłosiliśmy ten incydent i opublikowaliśmy nagranie z CCTV na początku tego tygodnia, w którym we wczesnych godzinach porannych 3 czerwca pan O'Malley, który przyznał, że był mocno odurzony i właśnie przybył do Pattaya, można zobaczyć na wideo, do którego się zbliża przez wysoką, ciemnoskórą osobę, która wydawała się być osobą transpłciową lub, jak nazywa się ją w Tajlandii, Ladyboy.

Osoba jest widziana przed kamerą pieszczącą i pieszczącą pana O'Malleya, który grzecznie śmieje się z zalotów. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że wyjmuje jego sakiewkę z pieniędzmi, która według niego zawierała dużą liczbę funtów brytyjskich i schowała ją dla siebie.

Dopiero jakiś czas później rozpoznał brak pasa z pieniędzmi i następnego ranka złożył raport policyjny. Uwaga redaktorów: Dla prasy nie jest jasne, ile pieniędzy faktycznie zostało skradzione. Na nagraniu widać, jak pan O'Malley mówi, że to prawie 90,000 20,000 bahtów, wczesny raport naszych oddziałów stwierdzał, że było to 5000 XNUMX bahtów, a na konferencji prasowej tego popołudnia policja stwierdziła, że ​​rzeczywista kwota wynosiła XNUMX bahtów.

Policja w Pattaya zidentyfikowała podejrzanego ze swojej kryminalnej bazy danych, który miał historię kryminalną w mieście. Dokładny charakter kryminalnej przeszłości pana Wongsuwana nie został upubliczniony w prasie.

Policja złożyła nakaz aresztowania w sądzie prowincji Pattaya, który zatwierdził go dziś rano, gdzie aresztowano pana Wongsuwana w jego pokoju w South Pattaya.

Pan Wongsuwan przyznał się do przestępstwa i oświadczył prasie, że wcześniej przez wiele lat pracował przy Soi 8 w Central Pattaya w barze piwnym, ale został wypuszczony tego samego wieczoru, w którym dokonano kradzieży. Po tym, jak był bezrobotny, twierdził, że bardzo się upił, był w depresji i nie miał pieniędzy, więc postanowił obrabować turystę. Twierdził, że wydał wszystkie skradzione pieniądze na nowe ubrania.

Pan O'Malley podziękował policji za jej wysiłki w tej sprawie.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/