Złodzieje kradną klimatyzator z biura Ochotniczych Ratowników

Obszar, w którym skradziono klimatyzator.

Naklua-

Po raz drugi złodzieje ukradli klimatyzator z kabiny szybkiego reagowania używanej przez ochotniczą służbę ratowniczą Sawang Boriboon.

Fundacja, która często pojawia się w naszych wiadomościach i pomaga bezpłatnie świadczyć usługi ratownicze i opiekę medyczną w rejonie Chon Buri, jest zszokowana, że ​​ktoś tak nisko pochyliłby się, by ukraść ich klimatyzator.

To też nie pierwszy raz.

35-letni Winai Kwanreangjai, nadzorca tego stoiska w Naklua, powiedział prasie, że to już drugi raz, kiedy ta jednostka została skradziona w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Mają ograniczone fundusze i świadczą swoje usługi osobom poszkodowanym i znajdującym się w tarapatach, całkowicie w oparciu o darowizny, więc jest to dla nich duża strata.

Po raz pierwszy skradziono im także telewizor i radio.

Policja miejska twierdzi, że prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/