Doroczna impreza uliczna Soi Six zaczyna się jutro, 7 czerwca 2019 r.

Pattaya-

To o tej porze roku jeszcze raz!

Coroczna impreza uliczna dla Soi Six, zlokalizowana w pobliżu Hard Rock Hotel między Second a Beach Road w Pattaya, zaczyna się jutro i trwa do soboty 8 czerwca!

Soi Six to ulica z prawie 70 barami, a także wieloma restauracjami, salonami masażu, przychodnią, kościołem, miejskim lombardem, miejskim przychodnią i nie tylko. Jest to jedna z najbardziej znanych ulic w mieście i jest dobrze znana z popołudniowej atmosfery imprezowej i jednego z niewielu miejsc w mieście, które zaczyna się i jest gotowe na imprezę już o 1:00 po południu.

Ulica jest otwarta codziennie od 1:00 po południu do 1:00 rano. Kilka barów utrzymuje imprezę do 2:00 w nocy, głównie na końcu Beach Road. Podczas corocznego wydarzenia możesz zapewnić, że impreza potrwa do późnych godzin nocnych!

Na ulicy znajdują się setki pięknych hostess, które sprawią, że Twoja wizyta będzie przyjemna, a także różne imprezy tematyczne i imprezy. Nie ma w mieście miejsca, które ma piękniejszy personel, który mógłby ci służyć po południu.

Coroczna impreza uliczna ma prawie każdą imprezę barową naraz. Uczestniczące bary mają balony nad barem.

Niektóre bary będą miały bezpłatne jedzenie.

Wiele barów będzie miało specjalne uniformy i stroje dla personelu, aby pasowały do ​​atmosfery imprezy.

Kilka barów będzie miało specjalne motywy, dekoracje, gry towarzyskie, prezenty, nagrody i wydarzenia.

Oczywiście we wszystkich barach będą dosłownie setki pięknych hostess w kostiumach i gotowych do zabawy!

Będzie też wielu innych fanów soi six, którzy będą pić i bawić się, co jest świetną okazją do poznania innych turystów lub emigrantów i znalezienia skrzydłowego na to wydarzenie.

Do zobaczenia!

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/