Taj ratuje dwoje nastolatków przed utonięciem w Sattahip, ale potem tonie

Wiadomości kredytowe

Mężczyzna z Udon Thani zdołał uratować dwoje nastolatków przed utonięciem na plaży Sattahip w Chon Buri w niedzielę wieczorem, 10 czerwca 2019 r., tylko po to, by utopić się – podała policja.

Policja powiedziała, że ​​Wutthichai Charoentham rzucił się do morza po tym, jak około godziny 4:XNUMX zobaczył dwóch nastolatków wołających o pomoc, ale został przewrócony przez dużą falę i utonął.

Policja zacytowała krewnego Wutthichai, który powiedział, że widział dwóch nastolatków wynoszonych do morza przez dużą falę i wskoczył do wody po usłyszeniu ich wołania o pomoc.

Wutthichai zdołał zepchnąć dwójkę nastolatków z powrotem na plażę, ale uderzyła go kolejna duża fala i wyczerpany jego wysiłkami został wyniesiony do morza i utonął.

Dwie osoby, które przeżyły, to 15-letni Singha Wangprai i 15-letni Suthang Wangprai.

Policja powiedziała, że ​​Wutthichai, mieszkaniec dzielnicy Muang w Udon Thani, zabrał żonę i dziecko na plażę.

Płetwonurkowie z Sawang Rojanatham Sathan Sattahip znaleźli ciało Wutthichai na dnie morskim około 200 metrów od plaży.

Źródło: naród

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOThe Nation, tajska wiza
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/