Tajska policja rozprawia się z mikrofonami bezprzewodowymi, konfiskując miliony bahtów towarów

Nonthaburi-

Rząd Tajlandii wraz z policją dokonał nalotu na magazyn w Nonthaburi w poniedziałek 10 czerwca 2019 r. i skonfiskował ponad 50 milionów bahtów mikrofonów bezprzewodowych.

Podczas nalotu aresztowano trzy kobiety i jednego mężczyznę i oskarżono o import i zamiar sprzedaży mikrofonów bezprzewodowych bez licencji.

Aby sprzedawać mikrofony bezprzewodowe należy posiadać licencję Krajowej Komisji Radiofonii i Telekomunikacji. Ponadto, jeśli ktoś chce korzystać z urządzeń w Tajlandii, musi również uzyskać licencję i posiadać ważną licencję na częstotliwość bezprzewodową.

Pomimo tego prawa mikrofony bezprzewodowe można często zobaczyć na sprzedaż u lokalnych sprzedawców ulicznych w głównych miastach Tajlandii, w tym w Pattaya.

Urzędnicy przypomnieli opinii publicznej, że bez licencji urządzenia te są niezgodne z prawem w Tajlandii.

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/