Pattaya Music Festival zawita do miasta w ten weekend, jedno z największych wydarzeń roku dla Pattaya!

Pattaya-

W ten weekend, 14 i 15 czerwca, przybywa Pattaya Music Festival, przejmując miasto tak blisko setki słynnych artystów muzycznych, którzy rozkołyszą miasto podczas jednego z największych wydarzeń roku.

Oczekuje się, że dziesiątki tysięcy turystów, głównie krajowych, przyjadą do miasta na dwudniowy festiwal, który jest bezpłatny i obejmuje wiele najsłynniejszych wykonawców w całym kraju, grających na wielu scenach w całym mieście.

Wiadomości z Pattaya będą nadawane na żywo w oba dni festiwalu i przyniosą Ci wszystkie najważniejsze wydarzenia, jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć osobiście.

Oto kilka szczegółów dotyczących wydarzenia:

Droga na plażę będzie całkowicie zamknięta dla ruchu w godzinach od 4:2 do 30:14 w godzinach 15 i XNUMX.

Oczekuje się znacznych opóźnień w ruchu. W całym mieście zostaną rozmieszczone autobusy komunikacji miejskiej, które przywożą zwiedzających na to wydarzenie.

Główne lokalizacje sceny są następujące:

Krzywa Dusit na szczycie Beach Road obok hotelu Dusit

Central Pattaya na plaży w pobliżu Central Pattaya Klang

Jomtien w Miejskim Parku Sportowym (w pobliżu plaży Dongtan)

Mniejsze sceny zostaną ustawione na Central Festival, Terminal 21 i spotach na całej plaży Beach Road.

Wokół Beach Road zostaną ustawione wózki toaletowe.

Zatwierdzeni sprzedawcy i namioty z jedzeniem zostaną ustawione wzdłuż Beach Road. Nieautoryzowani handlarze będą mieli grzywnę w wysokości 2000 bahtów.

Drony są zabronione. Mikrofony bezprzewodowe są zabronione.

Wzdłuż drogi przy plaży znajduje się wiele punktów kontroli bezpieczeństwa, przez które trzeba będzie przejść, aby wziąć udział w koncertach.

Koncerty są BEZPŁATNE.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/