W ten weekend w mieście odbędzie się Pattaya Music Festival, jedno z największych wydarzeń roku w Pattaya!

Pattaya-

W najbliższy weekend, 14 i 15 czerwca, rozpoczyna się Pattaya Music Festival, który zawładnie miastem, podczas gdy blisko stu znanych artystów muzycznych będzie rockować miasto podczas jednego z największych wydarzeń roku.

Oczekuje się, że dziesiątki tysięcy turystów, głównie krajowych, przyjedzie do miasta na dwudniowy festiwal, na który wstęp jest bezpłatny i podczas którego na wielu scenach w całym mieście wystąpi wiele najsłynniejszych artystów z całego kraju.

Wiadomości z Pattaya będą nadawane na żywo przez oba dni festiwalu i poinformują Cię o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w wydarzeniu osobiście.

Oto kilka szczegółów wydarzenia:

Droga przy plaży będzie całkowicie zamknięta dla ruchu w godzinach 4:2–30:14 w dniach 15 i XNUMX.

Spodziewane są znaczne opóźnienia w ruchu. Na terenie miasta będą kursować autobusy komunikacji miejskiej, które dowożą gości na wydarzenie.

Główne lokalizacje scen są następujące:

Zakręt Dusit na szczycie Beach Road, obok hotelu Dusit

Central Pattaya na plaży w pobliżu Central Pattaya Klang

Jomtien w Miejskim Parku Sportowym (w pobliżu plaży Dongtan)

Mniejsze sceny zostaną ustawione na Central Festival, Terminal 21 i w miejscach na Beach Road.

Wózki toaletowe zostaną ustawione wokół Beach Road.

Zatwierdzeni sprzedawcy i namioty z żywnością zostaną rozstawione wzdłuż Beach Road. Nieautoryzowani handlarze będą karani grzywną w wysokości 2000 bahtów.

Zakaz używania dronów. Mikrofony bezprzewodowe są zabronione.

Wzdłuż plaży będzie wiele punktów kontroli bezpieczeństwa, przez które trzeba będzie przejść, aby wziąć udział w koncertach.

Koncerty są BEZPŁATNE.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/