Trzech złodziei transpłciowych aresztowanych przez policję za kradzież turystów w Południowej Pattaya

Pattaya-

Pattaya News była obecna dziś po południu, 12 czerwca 2019 r., kiedy policja miejska wraz z policją turystyczną pod dowództwem Pol.Lt. Gen. Phongphan Wongmanet, aresztował trzech transseksualnych obywateli Tajlandii poszukiwanych za kradzież w ich mieszkaniu w South Pattaya.

6 czerwca 2019 r., jak informowaliśmy w naszych mediach społecznościowych, dwóch turystów, jeden z Indii i jeden ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zadzwoniło na policję w pobliżu Walking Street w South Pattaya, aby zgłosić, że zabrano im drogi złoty naszyjnik i trochę gotówki przez grupę transseksualistów lub ladyboys o 3:30, kiedy wracali do hotelu.

Dwaj turyści, którzy nie byli pod wpływem alkoholu, powiedzieli policji, że ladyboys próbowały oferować im usługi seksualne i obmacywały ich, ale nie byli zainteresowani. Wywiązała się mała kłótnia i ladyboys ukradły złoty naszyjnik o wartości 30,000 18,000 bahtów (wcześniej określanych jako XNUMX XNUMX bahtów) i niewielką ilość gotówki.

Policja dokonała przeglądu CCTV poniżej i rozpoczęła proces śledzenia trzech podejrzanych.

Dziś udało im się zlokalizować trzech podejrzanych o transpłciowość i nazwać ich następująco:

Pan Wichai lub Rose, Phra Song Song, 24 lata, Pan Winai lub Wanawin, Wiek 32, i Darun lub Benz Sukom, 34 lata, wszyscy są oskarżeni w nocy przez Sąd Prowincji Pattaya ds. Włamań i usiłowania ucieczka z aresztu.

Generał porucznik Wongmanet oświadczył dziś w wiadomościach Pattaya, że ​​wszystkie trzy osoby mają historię aresztowań za kradzież i używanie narkotyków, a także poprzedni pobyt w więzieniu.

Podejrzani przyznali się do przestępstwa, jednak powiedzieli, że sprzedali już naszyjnik i wydali wszystkie pieniądze. Według urzędników miejskiej policji nie okazywali skruchy za zbrodnię.

Cała trójka czeka powrót do więzienia za przestępstwo.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/