USA pokonują Tajlandię w Pucharze Świata Kobiet 13-0, biją rekord punktacji

Reprezentacja Tajlandii

Reims, Francja-

Sport jest często brutalnym miejscem dla słabszych. Oczywiście zawsze powinna być nadzieja, ale zwykle wygrywają Goliaty.

Wystarczy zapytać Tajlandię, której gracze będą ścigać w koszmarach amerykańskich kolosów w czerwonych koszulach przez kilka kolejnych nocy.

Wynik 13-0 był prawdziwym odzwierciedleniem meczu. To było łomotanie. To była noc, w której spadły rekordy, gdy Tajlandia poniosła najcięższą porażkę w historii Mistrzostw Świata.

Gdy Stany Zjednoczone i Tajlandia wyszły na boisko na swój mecz otwarcia Mistrzostw Świata Kobiet, różnica w postawie fizycznej rywalek była zaskakująco widoczna. Niedługo po tym, jak ostatnie nuty hymnów narodowych zniknęły w eterze, różnica w jakości również stała się oczywista.

Obrońcy tytułu zajęli zaledwie 12 minut, aby otworzyć wynik, a Alex Morgan strzelił gola głową z czterech metrów. Prawdziwą niespodzianką tego wieczoru było to, że tylko Rose Lavelle i Lindsey Horan dodały do ​​wyniku do przerwy.
Po przerwie szybko padły gole — cztery w ciągu sześciu minut, podnosząc decybele na Stade Auguste-Delaune, stadionie, który wieczorem stał się czerwony, biały i niebieski.
Alex Morgan zakończył wieczór z piątką – Michelle Akers jest jedyną Amerykanką, która zdobyła pięć bramek w meczu Pucharu Świata – podczas gdy Samantha Mewis strzeliła dwie bramki, a kapitan Megan Rapinoe, Mallory Pugh i Carli Lloyd również przyczynili się do zdumiewającego wyniku.
Szanse zawsze były przeciwko Tajlandii. Tak myśleli bukmacherzy, tak myśleli fani i eksperci.
To był najbardziej utytułowany kraj na świecie w historii Pucharu Świata Kobiet, zwycięzcy trzech poprzednich edycji tego turnieju i faworyci we Francji do czwartej, rywalizując z narodem, który rywalizował w swoim drugim Pucharze Świata.
To był numer 1 na świecie w porównaniu z numerem 34, a tego rodzaju zawody zwykle kończą się w jedną stronę, choć nie tak brutalnie. W rzeczywistości przepaść między zespołami była większa, niż sugerowałby światowy ranking.
Źródło: CNN International
ŹRÓDŁOCNN
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/