Fiński turysta okradziony przez Laos Ladyboy, który zaoferował „pomoc” w bankomacie na Walking Street

ulica spacerowa-

Pan Mikko Tarvonen, 42 lata, był w bankomacie na Walking Street 13 czerwca 2019 r. około 1:00 i miał problemy z wypłatą gotówki z powodu barier językowych w czytaniu po angielsku lub tajsku, zgodnie z jego oświadczeniem dla lokalnej policji.

Pan Yao Wongmanee, transpłciowy ladyboy, który ma 32 lata z Laosu, podszedł do pana Tarvonena i zaoferował pomoc.

Pan Tarvonen przyjął ofertę i wycofał około 17,000 XNUMX bahtów. Pan Wongmanee przekonał go następnie, aby poszedł do pobliskiego baru piwnego, napił się drinka i porozmawiał. Według pana Tarvonena, pan Wongmanee próbował zaoferować mu usługi seksualne, ale odmówił. Pan Wongmanee następnie, według policji, wyrwał pieniądze z kieszeni koszuli pana Tarvonensa i uciekł.

Pan Tarvonen próbował go ścigać, a policja turystyczna zauważyła trwający incydent. Udało im się dogonić pana Wongmanee do pobliskiego baru piwnego, gdzie został aresztowany.

Początkowo stwierdził, że pieniądze są prezentem, ale rzekomo się przyznał. Panu Wongmanee zostaną postawione zarzuty włamania w nocy, a także deportacji i umieszczenia na czarnej liście.

Wszystkie pieniądze zostały zwrócone panu Tarvonenowi.

Funkcjonariusze policji turystycznej przypomnieli opinii publicznej, aby nie ufać obcym osobom, które podchodzą do Ciebie w bankomacie i aby Twoje pieniądze były zawsze odpowiednio zabezpieczone.

To już trzeci incydent w ciągu niespełna półtora tygodnia, w którym ladyboy lub grupa ladyboyów obrabowała turystę w okolicy Walking Street.

Lokalna policja powiedziała, że ​​zwiększyła liczbę patroli w okolicy, co pomogło w tak szybkim aresztowaniu pana Wongmanee.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/