Fiński turysta okradziony przez Laos Ladyboy, który zaoferował „pomoc” w bankomacie na Walking Street

ulica spacerowa-

Pan Mikko Tarvonen, lat 42, przebywał w bankomacie na Walking Street 13 czerwca 2019 r. około godziny 1:00 w nocy i miał problemy z wypłatą gotówki z powodu barier językowych w czytaniu po angielsku lub tajsku, zgodnie z jego oświadczeniem złożonym lokalnej policji.

Pan Yao Wongmanee, transpłciowy ladyboy, który ma 32 lata z Laosu, zwrócił się do pana Tarvonena i zaoferował mu pomoc.

Pan Tarvonen przyjął ofertę i wycofał około 17,000 XNUMX bahtów. Następnie pan Wongmanee przekonał go, aby poszedł do pobliskiego baru piwnego, wypił drinka i porozmawiał. Według pana Tarvonena, pan Wongmanee próbował zaoferować mu usługi seksualne, ale on odmówił. Następnie pan Wongmanee, według policji, wyrwał gotówkę z kieszeni koszuli pana Tarvonena i uciekł.

Pan Tarvonen próbował ruszyć w pościg, a policja turystyczna zauważyła trwający incydent. Udało im się dogonić pana Wongmanee do pobliskiego baru piwnego, gdzie został aresztowany.

Początkowo twierdził, że pieniądze były prezentem, ale rzekomo się przyznał. Pan Wongmanee zostanie oskarżony o włamanie w nocy, a także deportację i umieszczenie na czarnej liście.

Wszystkie pieniądze zostały zwrócone panu Tarvonenowi.

Funkcjonariusze policji turystycznej przypomnieli opinii publicznej, aby nie ufać nieznajomym, którzy podchodzą do bankomatu i aby zawsze odpowiednio zabezpieczyć swoje pieniądze.

To trzeci incydent w ciągu mniej niż półtora tygodnia, w którym ladyboy lub grupa ladyboys okradła turystę w okolicy Walking Street.

Lokalna policja poinformowała, że ​​zwiększyła liczbę patroli w okolicy, co pomogło w tak szybkim aresztowaniu pana Wongmanee.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/