Rosyjski turysta zabity przez kierowcę motocykla przechodzącego przez ulicę w Jomtien

Jomtien-

Mężczyzna na „dużym rowerze” uderza i zabija rosyjskiego turystę na Thappraya Road.

Dziś o 1:00 rano mężczyzna bez identyfikacji, ale prawdopodobnie mający około dwudziestu lat, uderzył i zabił 37-letnią rosyjską turystkę na Thrappraya Road w pobliżu przejścia podziemnego do Pattaya, gdy próbowała przejść przez ulicę.

Świadkowie stwierdzili, że kierowca motocykla o pojemności 650 cm37 jechał z dużą prędkością, gdy XNUMX-letnia Anna Kisna została uderzona podczas próby przejścia przez ulicę. Rower mężczyzny zderzył się z zaparkowanym w pobliżu samochodem. Miał na głowie hełm.

Medycy na miejscu robili wszystko, co mogli, by uratować panią Kisnę, która była tu na wakacjach z przyjaciółmi, ale zmarła w szpitalu.

Niezidentyfikowany kierowca doznał poważnych, ale nie zagrażających życiu obrażeń i znajduje się obecnie w lokalnym szpitalu, gdzie policja będzie próbowała go zidentyfikować i przesłuchać po tym, jak znacznie wyzdrowieje.

Będziemy mieli więcej na temat tej historii, gdy ją otrzymamy. Policja stwierdziła, że ​​szybkość była zdecydowanie czynnikiem, ale nie stwierdziła, czy w grę wchodził alkohol czy narkotyki.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/