Reece Vella, skazany za gwałciciel i handlarz narkotyków, zamieszany w śmierć lokalnej barmanki w 2018 roku, deportowany do Wielkiej Brytanii, by postawić zarzuty narkotykom

Pattaya

W styczniu 2018 roku szczegółowo opisaliśmy śmierć lokalnej dziewczyny z baru, która pracowała przy Soi Six, która spadła z balkonu na piątym piętrze w mieszkaniu na wzgórzu Pratumnak w Pattaya. Brytyjska obywatelka, która okazała się skazaną na gwałt i handlarz narkotykami, była zamieszana w jej śmierć i uciekła z miejsca zbrodni, kradnąc jej telefon i motocykl. Niedługo później został aresztowany w pobliskim barze piwnym bez pozornej troski na świecie.

Nasze pełne artykuły dotyczące incydentu można znaleźć poniżej. Odśwież swoją pamięć lub poznaj historię tej sytuacji, a następnie przewiń w dół, aby zobaczyć aktualną sytuację z panem Vellą.

Zaktualizowano: British National, lat 25, zamieszany w spadającą śmierć Thai Woman, został skazany za gwałciciel, ucieka przed brytyjskimi władzami do spraw narkotyków

Policja w Pattaya przesłuchuje British National, lat 25, w związku ze śmiercią bargirl w mieszkaniu

Pan Vella od półtora roku odsiaduje wyrok w tajskim więzieniu za zaniedbania prowadzące do śmierci pani Janhuathon. Zajmował się również zarzutami kradzieży jej motocykla i telefonu oraz dwumiesięcznym przedłużeniem pobytu. Twierdził, że uprawiali seks na balkonie jego mieszkania, a ona przypadkowo upadła. Powiedział, że spanikował i uciekł, jednak ukradł jej telefon i motocykl, a następnego popołudnia znaleziono go w pobliskim barze piwnym pod wpływem alkoholu i alkoholu.

Pan Vella został zwolniony z więzienia i deportowany z Tajlandii kilka tygodni wcześniej i przyznał się do winy za sprzedaż i dystrybucję kokainy i heroiny w Wielkiej Brytanii 4 czerwca. Zostanie skazany 8 lipca.

W 2012 roku Vella został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy w zakładzie dla młodocianych przestępców w Wielkiej Brytanii za gwałt i napaść na nastolatka. W tym czasie poinformowano, że młody pan Vella stał się „zły i zazdrosny” podczas przyjęcia.

Został później aresztowany przez policję w Wielkiej Brytanii za dystrybucję narkotyków. W 2017 roku pojawił się w sądzie koronnym w Worcester, gdzie został oskarżony o dostarczanie leków klasy A, ale nigdy nie stanął przed tymi zarzutami, zamiast tego uciekł do Pattaya.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/