Dwa miliardy bahtów Crystal Meth przechwycone w porcie Chon Buri w ten weekend (wideo)

Si Racha, Chonburi-

Policja i urzędnicy zajmujący się zwalczaniem narkotyków skonfiskowali w sobotę około jednej tony kryształowej metamfetaminy, czyli lodu, o wartości szacowanej na dwa miliardy bahtów po cenach ulicznych na placu kontenerowym w dystrykcie Si Racha we wschodniej prowincji Tajlandii Chon Buri.

Dwóch Chińczyków i dwóch Tajów zostało zatrzymanych na miejscu, gdy udali się na podwórko, aby sprawdzić 612 pudeł z butami przeznaczonymi dla Filipin; W 34 pudełkach znaleziono lód zawinięty w paczki herbaty.

Poinformowane źródła policyjne podały, że udane przejęcie było wynikiem informacji, która zaalarmowała funkcjonariuszy ds. walki z narkotykami o dużej przesyłce.

Uważa się, że skonfiskowane narkotyki są jednym z największych pojedynczych napadów.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/