Włoch spada na śmierć w centrum handlowym Mall w Central Pattaya, ponieważ prowadzone jest śledztwo

Pattaya-

O 2:15 dzisiaj, 20 czerwca 2019 r., obywatel Włoch spadł z szóstego piętra Central Festival Mall przez przeszkloną windę od strony plaży, na oczach dziesiątek zszokowanych mieszkańców i turystów.

Pan Gianluigi Broccado, 57 lat, został znaleziony ze złamaną szyją i pękniętą czaszką. Był bez koszuli, kiedy upadł i miał na sobie tylko parę żółtych szortów. Miał przy sobie paszport, nie miał jednak żadnych innych dokumentów ani środków. Spadł z małego balkonu przy windzie na szóstym piętrze. Zginął natychmiast, według świadków.

Ochrona stwierdziła, że ​​mężczyzna wszedł do centrum handlowego, od razu udał się na balkon na ostatnim piętrze i upadł. Personel zareagował, przykrywając niepokojące miejsce namiotem i natychmiast dzwoniąc do miejscowej policji i koronera.

Ambasada Włoch została poinformowana o incydencie.

Policja bada przyczynę incydentu oraz to, czy mężczyzna skoczył lub upadł w wyniku wypadku.

To już druga śmierć w centrum handlowym w ciągu około miesiąca.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/