Włoch ginie w centrum handlowym w centrum Pattaya, przyczyna jest badana

Pattaya-

Dzisiaj, 2 czerwca 15 r. o godzinie 20:2019, obywatel Włoch spadł z szóstego piętra centrum handlowego Central Festival Mall przy szklanym wejściu do windy od strony plaży, aż do śmierci na oczach dziesiątek zszokowanych mieszkańców i turystów.

Znaleziono pana Gianluigiego Broccado, lat 57, ze złamanym karkiem i pękniętą czaszką. Kiedy upadł, był bez koszuli i miał na sobie jedynie żółte szorty. Miał przy sobie paszport, jednak nie miał żadnych innych dokumentów ani środków finansowych. Spadł z małego balkonu niedaleko windy na szóstym piętrze. Według świadków zmarł natychmiast.

Pracownicy ochrony stwierdzili, że mężczyzna wszedł do centrum handlowego, natychmiast udał się na balkon na ostatnim piętrze i upadł. Personel zareagował, zakrywając niepokojące miejsce namiotem i natychmiast dzwoniąc na lokalną policję i koronera.

O zdarzeniu powiadomiono ambasadę Włoch.

Policja ustala przyczyny zdarzenia oraz to, czy mężczyzna skoczył, czy upadł w wyniku wypadku.

To już druga śmierć wskutek upadku w centrum handlowym w ciągu około miesiąca.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/