Australijczyk aresztowany po sporze barowym, złapany na wideo, jak znęca się werbalnie od policji w Pattaya

Pattaya-

Dzisiejszego ranka o godzinie 4:00 obywatel Australii, 55-letni Constantine Anagnostou, został przyłapany na wideo przez reporterów prasowych, jak werbalnie obraża, krzyczy i przeklina dużą grupę lokalnej policji na punkcie kontrolnym na Thrappraya Road.

Zgłoszono, że pan Anagnostou był wcześniej zamieszany w spór w rejonie Soi Diamond w pobliżu Walking Street w południowej części Pattaya. Nagranie z kamer CCTV zamieszczone poniżej pokazuje osobę, która wydaje się być panem Anagnostou, schodzącą z motocykla i uderzającą w inny motocykl na Soi Diamond, a następnie wściekłą kłótnię z ochroną baru i personelem, rzekomo obwiniającą ich za wypadek. Motocykl, w który rzekomo uderzył Anagnostou, należał do pracownika baru.

Zgłoszono, że personel baru wezwał policję w celu rozwiązania incydentu, ale pan Anagnostou odmówił uspokojenia się, grożąc personelowi nawet po wyświetleniu filmu, który wydaje się pokazywać, że upadek nie był winą baru. Policja zgłosiła, że ​​pan Anagnostou uciekł z miejsca zdarzenia, ale był śledzony i zatrzymany na punkcie kontrolnym w Jomtien. W tym miejscu pan Anagnostou twierdził, że został napadnięty przez policję na Soi Diamond i zaczął słownie wściekać się na policję.

Pan Anagnostou został ostatecznie aresztowany i jest oskarżony o stawianie oporu przy aresztowaniu wraz z innymi zarzutami w toku.

Pan Anagnostou mówi, w tym na wideo, że nie ma pieniędzy na zapłacenie grzywny lub kaucji i według policji nie współpracuje, w tym odmawia badania krwi podczas incydentu.

Od dzisiejszego ranka przebywa w więzieniu na posterunku policji w Pattaya.

Poniższy film zawiera przekleństwa i język, który może urazić wrażliwych widzów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/