Premier Tajlandii mówi, że każdy Taj powinien zwrócić uwagę na ten weekendowy szczyt ASEAN

BANGKOK, 19 czerwca 2019 (NNT) – Tajlandia jest gospodarzem 34. Szczytu ASEAN, przygotowano miejsca i środki bezpieczeństwa. Premier Prayut Chan-o-cha wezwał ludzi do zwrócenia uwagi na szczyt ASEAN.

Jako przewodniczący ASEAN w tym roku, gen. Prayut powiedział, że każdy Tajlandczyk powinien zwrócić uwagę na szczyt, który będzie miał wpływ na przyszłość Tajlandii. Kwestią sporną są kwestie bezpieczeństwa, sprawy gospodarcze i społeczne społeczności ASEAN oraz środki radzenia sobie z wojną handlową. Jako przewodniczący ASEAN, Tajlandia kieruje kolejnym spotkaniem ASEAN, zaplanowanym na koniec tego roku. W tym roku zaplanowano ponad 180 mniejszych spotkań.

Przywódcy 10 państw członkowskich ASEAN mają wziąć udział w 34. Szczycie ASEAN w The Athenee Hotel, Luxury Collection Hotel w Bangkoku oraz w ponad 10 innych miejscach. Flagi ASEAN i symbol Szczytu zostały przygotowane przez urzędników Ministerstwa Spraw Zagranicznych, podczas gdy policja patroluje miejsca i wprowadza środki bezpieczeństwa.

Szczyt ma się rozpocząć jutro spotkaniem stałych przedstawicieli ASEAN, po którym nastąpi spotkanie wyższych urzędników ASEAN w piątek. Przywódcy ASEAN mają być na szczycie w niedzielę.

Przedstawiciele mediów mogą korzystać z centrum prasowego w Grand Center Point Hotel, gdzie znajdują się komputery, sprzęt komunikacyjny oraz parking dla pojazdów telewizyjnych. Centrum prasowe zostało dziś otwarte. Członkowie mediów, którzy zarejestrowali się w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, są poddawani ścisłej kontroli ze względów bezpieczeństwa.

Credit-National News Bureau Tajlandii

ŹRÓDŁONNT
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/