Wściekły turysta zagraniczny sprzeciwia się aresztowaniu na plaży Jomtien, pluje na gliniarza i kopie go (wideo)

Jomtien-

W sobotę 6 czerwca 00 r. o godzinie 22:2019 na plaży Jomtien aresztowano niezidentyfikowanego cudzoziemca, ubranego jedynie w szorty.

Lokalna policja odpowiedziała na liczne telefony, według których wściekły i rzekomo mocno odurzony, wytatuowany mężczyzna bez koszuli błąkał się po plaży, obrażając i grożąc przypadkowym turystom i mieszkańcom. Właściciele firm skarżyli się, że mężczyzna odstraszał klientów.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zastali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi, który odmówił przedstawienia się i wyglądał na mocno nietrzeźwego. Wyglądał na grubo po czterdziestce i prawdopodobnie pochodził z Europy Wschodniej, sądząc po akcencie.

Świadkowie i nasi reporterzy Pattaya News widzieli, jak mężczyzna nie chciał się uspokoić i podporządkował się poleceniom funkcjonariuszy. Po kilku minutach prób nakłonienia mężczyzny do podporządkowania się, wykonał kilka groźnych gestów w stronę funkcjonariuszy policji i dla własnego bezpieczeństwa został skuty kajdankami.

W tym momencie mężczyzna nadal się denerwował, pluł na funkcjonariusza, a następnie próbował go kopnąć. Funkcjonariusze powalili mężczyznę i obezwładnili go.

Obecnie przebywa on na lokalnym komisariacie policji, gdzie według funkcjonariuszy odmawia współpracy i przekazywania informacji. W chwili zatrzymania nie miał przy sobie żadnych dokumentów ani pieniędzy. Urzędnicy pracują nad zidentyfikowaniem mężczyzny, któremu zostaną postawione liczne zarzuty za stawianie oporu przy aresztowaniu i napaść na funkcjonariuszy organów ścigania.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/