Wściekły turysta zagraniczny sprzeciwia się aresztowaniu na plaży Jomtien, pluje na gliniarza i kopie go (wideo)

Jomtien-

O godzinie 6:00 w sobotę 22 czerwca 2019 r. na plaży Jomtien aresztowano niezidentyfikowanego cudzoziemca, który nie miał na sobie nic poza parą szortów.

Lokalna policja odpowiedziała na wiele telefonów, że wściekły i rzekomo mocno odurzony, wytatuowany mężczyzna bez koszuli błąkał się po plaży, obrażając i grożąc przypadkowym turystom i mieszkańcom. Właściciele firm narzekali, że mężczyzna odstrasza klientów.

Kiedy przybyli funkcjonariusze, znaleźli mężczyznę pasującego do opisu, który odmówił podania tożsamości i wyglądał na mocno pod wpływem alkoholu. Wyglądał na blisko czterdziestki i prawdopodobnie był pochodzenia wschodnioeuropejskiego, ze względu na swój akcent.

Świadkowie i nasi reporterzy w wiadomościach Pattaya obserwowali, jak mężczyzna odmawia uspokojenia się i odmawia wykonania rozkazów funkcjonariuszy. Po kilku minutach prób zmuszenia mężczyzny do podporządkowania się, wykonał kilka groźnych gestów wobec funkcjonariuszy policji i został zakuty w kajdanki dla własnego bezpieczeństwa.

W tym momencie mężczyzna dalej się denerwował i pluł na oficera, a następnie próbował go kopnąć. Funkcjonariusze sprowadzili mężczyznę na ziemię i pod kontrolą.

Obecnie jest przetrzymywany na lokalnym posterunku policji, gdzie urzędnicy twierdzą, że odmawia współpracy lub udzielania informacji. Kiedy został aresztowany, nie miał przy sobie żadnych dokumentów ani pieniędzy. Funkcjonariusze pracują nad zidentyfikowaniem człowieka, który stanie w obliczu licznych zarzutów za stawianie oporu przy aresztowaniu i napaści na funkcjonariuszy organów ścigania.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/