Obsługa klienta w najlepszym wydaniu, aresztowany diler narkotyków prosi gliniarzy o przeproszenie klientów za opóźnione zamówienia w Jomtien

Jomtien/Sattahip

Domniemany handlarz narkotyków aresztowany na posterunku policji w Sattahip błagał funkcjonariuszy, aby powiadomili jego klientów i przeprosili za dostawy, których nie będzie mógł zrealizować w ostatni weekend w Jomtien.

34-letni Chatpong Kiewracha został schwytany 22 czerwca z 19.75 gramami krystalicznej metamfetaminy podczas postoju przed hotelem Ambassador City.

Zakuty w kajdanki, Chatpong zaapelował do funkcjonariuszy dokonujących aresztowania, aby użyli jego aplikacji Line na swoim smartfonie, aby skontaktować się z każdym z jego klientów i przeprosić ich za to, że nie mogli zapewnić im narkotyków.

Policja, zadowolona z wytropienia użytkowników narkotyków, prawdopodobnie z radością przyjęła ofertę dilera.

Źródło: Pattaya Mail, tajska wiza

ŹRÓDŁOWiza tajska, Pattaya Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/