Zagraniczny turysta potrącony przez motocykl przejeżdżający przez Second Road w pobliżu Central Festival Mall

Pattaya-

Wczoraj po południu zagraniczny turysta około pięćdziesiątki został potrącony przez motocykl, który według niektórych świadków przekraczał prędkość.

Turysta zagraniczny został ciężko ranny i nie mógł się ruszyć. Jego nazwisko nie zostało podane do prasy. Kierowca motocykla, obywatel Tajlandii, również został ranny, choć nie tak ciężko.

Obaj zostali zabrani do miejscowego szpitala na opiekę.

Policja w Pattaya twierdzi, że dokonuje przeglądu CCTV w okolicy i na podstawie wyników może przystąpić do działań prawnych.

Ten wypadek ma miejsce w ślad za rosyjską turystką, która została zabita przez pędzący motocykl w Jomtien mniej więcej tydzień wcześniej, w którym miasto przekazało 5000 bahtów jej rodzinie po incydencie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/