Zagraniczny turysta potrącony przez motocykl przejeżdżający przez Second Road w pobliżu Central Festival Mall

Pattaya-

Wczoraj po południu zagraniczny turysta około pięćdziesiątki został potrącony przez motocykl, który według niektórych świadków przekraczał prędkość.

Turysta zagraniczny został ciężko ranny i nie mógł się ruszyć. Jego nazwisko nie zostało podane do prasy. Kierowca motocykla, obywatel Tajlandii, również został ranny, choć nie tak ciężko.

Obaj zostali zabrani do miejscowego szpitala na opiekę.

Policja w Pattaya twierdzi, że dokonuje przeglądu CCTV w okolicy i na podstawie wyników może przystąpić do działań prawnych.

Ten wypadek ma miejsce w ślad za rosyjską turystką, która została zabita przez pędzący motocykl w Jomtien mniej więcej tydzień wcześniej, w którym miasto przekazało 5000 bahtów jej rodzinie po incydencie.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/