Popularny hotel Jomtien pełen turystów zamkniętych w związku z domniemanym sporem majątkowym, turyści eksmitowani bez ostrzeżenia?

Jomtien-

Wczoraj po południu, 24 czerwca 2019 r., lokalni urzędnicy i policja przybyli do hotelu Euro Star Jomtien Beach znajdującego się na szczycie Jomtien Beach Road w pobliżu plaży Dongtan, aby zamknąć hotel, eksmitując dziesiątki turystów.

W hotelu, który według kierownictwa jest zamieszany w spór majątkowy z ich holdingiem, odcięto prąd, usunięto systemy bezpieczeństwa i stwierdzili, że urzędnicy skonfiskowali ich kolekcję trunków i win.

Turystów przebywających w hotelu eksmitowano bez ostrzeżenia. Niektórzy byli w swoich pokojach, a niektórzy w hotelowych restauracjach. Kilku wróciło bez uprzedzenia lub ostrzeżenia o zamknięciu hotelu. Wielu turystów oświadczyło zgromadzonej prasie, że dokonali rezerwacji z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Nie było od razu jasne, czy otrzymają zwrot pieniędzy za problem.

Kierownictwo hotelu oświadczyło, że złożyło oficjalną skargę do wydziału policji w Pattaya w sprawie sposobu przeprowadzenia eksmisji i tego, w jaki sposób w wielu przypadkach turyści utknęli na mieliźnie.

Nie było natychmiastowego komentarza ze strony holdingu, a The Pattaya News nie ma szczegółowych informacji na temat sporu prawnego dotyczącego własności.

Nad wejściem do hotelu wzniesiono metalowe słupy, które w tym czasie blokują dostęp.

Bądź na bieżąco z wiadomościami Pattaya, aby uzyskać więcej informacji.

ŹRÓDŁOWiza tajska, 77Jowo
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/