Wideo: Klient restauracji napada na dwóch pracowników z powodu siedzenia i sporu o cenę, dostaje grzywnę w wysokości 10,000 XNUMX bahtów

Chonburi-

O 5:00 w dniu 28 czerwca 2019 r. W Robinson Lifestyle Mall w Chonburi w Okama Buffet zdenerwowany klient z powodu różnicy w cenie około 120 bahtów zdecydował, że uderzenie w personel, w tym młodą kelnerkę, było odpowiednią reakcją.

Mężczyzna, pan Thiraphon Phokham, lat 40, był na kolacji ze swoją rodziną i miał spór o cenę i zasady dotyczące miejsc siedzących, które wynosiły około 120 bahtów i stracił panowanie nad sobą. Według personelu spędził około minuty na kłótni z polityką, a kiedy pokazano menu i politykę, rzucił menu i zaatakował dwóch członków personelu.

Następnie wyszedł z restauracji, mimo że personel próbował go zmusić do zatrzymania się. Zrobili zdjęcia jego tablicy rejestracyjnej i pojazdu, a pan Phokham poszedł późnym wieczorem do miejscowej policji.

Mężczyzna stwierdził, że stracił panowanie nad sobą, przeprosił personel i zapłacił pracownikom, których uderzył, po 10,000 bahtów odszkodowanie w wysokości 5000 XNUMX bahtów.

Pracownicy restauracji i powiązana prasa donieśli, że mężczyzna jeździ drogim Porsche, co doprowadziło do tego, że wiele osób w mediach społecznościowych wygłaszało negatywne komentarze na temat tego, jak ktoś, kto ma pieniądze, by pozwolić sobie na taki pojazd, leczyłby pracowników restauracji o niskich zarobkach.

Kredyt wideo T News Chonburi.

Oto wideo z incydentu:

https://web.facebook.com/tnewschonburi/videos/407801793159887/

Oto wideo, na którym przeprasza personel, który nadal wydaje się być bardzo zdenerwowany i wstrząśnięty:

Zapisz się!
ŹRÓDŁOtnews chonburi
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/