Obowiązkowe ubezpieczenie podróżne, które prawdopodobnie zostanie wprowadzone dla odwiedzających Tajlandię do końca tego roku

Tajskie biuro Komisji Ubezpieczeniowej twierdzi, że do końca 2019 r. zamierza wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie podróżne dla odwiedzających Tajlandię.

 

Podstawowe obowiązkowe ubezpieczenie podróżne zaoferuje do 1 miliona bahtów ochrony w przypadku śmierci, z maksymalnym czasem trwania 30 dni, koszt wynosi zaledwie 20 bahtów. Oczekuje się, że turyści będą ją płacić po przybyciu do Tajlandii bez dowodu posiadania odpowiednich aktualnych ubezpieczeń podróżnych.

The Bangkok Post donosi, że premia zostanie skierowana do tajlandzkiego Funduszu Promocji Turystyki na pokrycie płatności w przypadku roszczeń.

Nowy system ubezpieczeniowy będzie musiał zostać rozpatrzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, zanim zostanie rozpatrzony przez nowy rząd.

Ministerstwo Turystyki i Sportu, pomimo przyznania, że ​​liczba turystów w kwietniu i maju spadła z roku na rok, zwłaszcza Chińczyków, nadal przewiduje, że liczba turystów zagranicznych osiągnie w tym roku 40 milionów.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOWiza tajska, Bangkok Post, Tajskie Biuro Komisji Ubezpieczeń
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/