Tajscy urzędnicy imigracyjni polują teraz na Overstayers na lotnisku

Bangkok-

Wiadomości Naew Na Thai opublikowały zdjęcia i poinformowały, że w ten weekend wielu agentów imigracyjnych, wraz z urzędnikami wojskowymi, a nawet psem, regularnie kontroluje lotnisko i pyta przypadkowych pasażerów o paszporty, aby znaleźć obcokrajowców przedłużających pobyt, zanim opuszczą kraj.

Poinformowano, że zatrzymali losowo dziesiątki obcokrajowców, zanim mogli dotrzeć do odprawy w całym terminalu i w strefie przylotów na lotnisko. Poprosili o paszporty obcokrajowców, aby sprawdzić, czy są na dłuższym pobycie, czy nie.

Dodatkowo, według wiadomości Naew Na, oni również przechodzili przez parkingi oraz miejsca wysiadania taksówek i autobusów, wybierając losowo obcokrajowców do sprawdzenia ich paszportów.

Urzędnicy nie skomentowali, co by się stało, gdyby ktoś został znaleziony na dłuższym pobycie i gdyby mógł normalnie zapłacić grzywnę lub gdyby został zabrany do aresztu imigracyjnego.

Naew Na poinformował, że podczas weekendowych kontroli nie znaleziono żadnych obcokrajowców przedłużających pobyt, ale kontrole będą kontynuowane.

ŹRÓDŁOAktualności
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/