Tajscy urzędnicy imigracyjni polują teraz na Overstayers na lotnisku

Bangkok-

Wiadomość Naew Na Thai news opublikowała zdjęcia i poinformowała, że ​​w ten weekend wielu agentów imigracyjnych, wraz z urzędnikami wojskowymi, a nawet psem, regularnie sprawdza lotnisko i prosi przypadkowych pasażerów o paszporty, aby znaleźć obcokrajowców przekraczających granicę, zanim opuszczą kraj.

Zgłoszono, że zatrzymali losowo kilkudziesięciu obcokrajowców, zanim zdążyli dotrzeć do odprawy w całym terminalu i w strefie przylotów na lotnisko. Poprosili o paszporty obcokrajowców, aby sprawdzić, czy nie przekraczają dozwolonego okresu pobytu.

Dodatkowo, według Naew Na news, przeszli także przez parkingi oraz miejsca wysiadania taksówek i autobusów, wybierając losowo cudzoziemców do kontroli paszportów.

Urzędnicy nie skomentowali, co by się stało, gdyby wykryto, że ktoś przedłużył pobyt i czy mógłby on zapłacić normalną karę lub czy zostałby przewieziony do ośrodka detencyjnego dla imigrantów.

Naew Na poinformowała, że ​​podczas weekendowych kontroli nie wykryto żadnych cudzoziemców przedłużających pobyt, ale kontrole będą kontynuowane.

ŹRÓDŁOWiadomości Naew Na
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/