Tajlandia ma nową Miss Tajlandii Universe

Bangkok-

Tajsko-kanadyjska Paweensuda „Fahsai” Drouin została ukoronowana tytułem Miss Thailand Universe 2019. Sędziowie wybrali 26-letnią Paweensuda spośród ponad 50 innych zawodników w finałowej rundzie konkursu w Thunder Dome w Bangkoku w ten weekend.

Miriam Sornprommas była pierwszym wicemistrzem, a Thanatchaphon Boonsang drugim wicemistrzem.

Paweensuda ma 180 centymetrów wzrostu, urodziła się i wychowała w Kanadzie, a jej ojciec jest Kanadyjczykiem.

Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet w Calgary. Paweensuda przeniósł się do Tajlandii jako dorosły, aby rozpocząć karierę w modelingu i byciu DJ-em.

Brała udział w kilku innych konkursach piękności, zdobywając tytuły w niektórych, przed tegorocznym konkursem Miss Thailand Universe. Zajęła drugie miejsce w konkursie Miss Universe Thailand 2017.

Paweensuda otrzymuje 1.5 mln gotówki, Volkswagen wyceniany na 3.8 mln bahtów i mieszkanie o wartości 12 mln bahtów. Będzie reprezentować Tajlandię w zadaniu Miss Universe jeszcze w tym roku w Korei Południowej.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOThaiger, naród
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/