Martwy delfin widziany w pobliżu Koh Larn, uważany za złapany w sieci rybackie

Koh Larn

Dziś rano turyści udający się na Koh Larn zauważyli martwego delfina i nagrali go na wideo, a teraz wideo stało się wirusowe.

Delfin wydaje się być w bardzo złym stanie, a do szczęki przyczepiła mu się duża lina.

Pattaya Sea Rescue uważa, że ​​delfin został złapany w sieć rybacką, a lina próbowała wyrwać się z sieci. Uważają, że działanie to spowodowało dalsze obrażenia delfina, a ostatecznie śmierć.

Przedstawiciele Pattaya Sea Rescue zapowiedzieli, że dokładniej zbadają incydent, aby zapobiec takim wydarzeniom w przyszłości. Delfiny są postrzegane jako symbol miasta i dominują w obecnej kampanii dotyczącej logo i turystyki tego kurortu.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/