Martwy delfin widziany w pobliżu Koh Larn, uważany za złapany w sieci rybackie

Koh Larn

Martwy delfin został zauważony przez turystów wybierających się do Koh Larn i nagrany na wideo dziś rano, a wideo stało się wirusowe.

Delfin wydaje się być w bardzo złym stanie i miał dużą linę przyklejoną do jego szczęki.

Pattaya Sea Rescue wierzy, że delfin został złapany w sieć rybacką, a lina jest od próby oderwania się od sieci. Uważają, że akcja spowodowała dalsze obrażenia delfina, a ostatecznie śmierć.

Urzędnicy ratownictwa morskiego w Pattaya powiedzieli, że zamierzają dokładniej przyjrzeć się incydentowi, aby temu zapobiec w przyszłości. Delfiny są postrzegane jako symbol miasta i dominują w obecnym logo i kampanii turystycznej tego kurortu.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/