Policja w Pattaya sprawdza trzy lokalne bary po skargach mieszkańców, znajduje wiele problemów

Pattaya

Tajska policja skontrolowała trzy bary w okolicy Third Road w Pattaya dziś rano, 2 lipca 2019 r., około godziny 2:00 po wskazówce od zaniepokojonego obywatela, że ​​są otwarte po upływie legalnego czasu sprzedaży i przeszkadzają pobliskim mieszkańcom głośnym hałasem i hałaśliwymi klientami .

Wszystkie trzy kluby, przetłumaczone z języka tajskiego jako Samed Chill, Depending Bar i Makkasan, okazały się otwarte po przekroczeniu czasu wymaganego przez prawo licencji. Dodatkowo, po legalnym czasie działania, podawali napoje alkoholowe.

Samed Chill miał również fałszywy front, który udawał, że jest zamknięty, ale rzeczywiście był otwarty w środku, a wielu klientów nadal pije i kupuje napoje alkoholowe.

Policja sprawdzała karty identyfikacyjne klientów i testowała narkotyki wszystkich klientów w każdym miejscu.

W Samed Chill znaleziono dwoje nieletnich klientów (prawny wiek, w którym można przebywać w barze w Tajlandii, to 20 lat) i jeden mężczyzna uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków.

Właściciele i kierownictwo trzech klubów, według policji, staną przed sądem i wieloma zarzutami.

Mężczyzna, który uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków, również został aresztowany i zostanie odpowiednio oskarżony.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/