Tajlandczyk zły na żonę podpalił jej motocykl w środku swojej wioski w Nong Prue

Nong Prue-

O 11:30 wczoraj wieczorem, 1 lipca 2019 r., lokalna policja i ratownicy otrzymali pilny telefon, że agresywny i wściekły Taj podpalił motocykl przed jego domem i zachowywał się agresywnie i agresywnie wobec sąsiadów w swoim domu. wioska położona na obrzeżach Pattaya.

Dołączyli do nich nasi reporterzy i nakręcili następujący film i zdjęcia.

Aresztowany został 52-letni Taj, pan Chaturong Khamton, który jest lokalnym sprzedawcą curry. Motocykl należał do jego żony, na którą był zły z powodów, których nie przedstawił jasno prasie. W przypływie złości wziął jej motocykl i spalił go nie do poznania na oczach zszokowanych sąsiadów i przyjaciół.

Jego żona stwierdziła, że ​​mieli wcześniej problemy, ale nigdy nie działał w sposób niekontrolowany.

Wydawał się być całkiem zadowolony ze swojego zachowania i został sfilmowany dając znak pokoju i wyglądał na szczęśliwego, gdy został aresztowany i zabrany na posterunek policji.

Policja stwierdziła, że ​​nie wydawał się być pod wpływem narkotyków lub alkoholu, a jedynie bardzo poważnie wściekły.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/