Starszy brytyjski emigrant zmarł podczas seansu horroru w Pattaya

Pattaya-

Starszy brytyjski emigrant, pan Bernard Channing, lat 78, został znaleziony martwy w kinie w Pattaya podczas pokazu horroru „Annabelle wraca do domu” we wtorek wieczorem, 2 lipca, lokalna policja potwierdziła The Wiadomości z Pattaya.

Przyczyna śmierci nie została podana, a ciało mężczyzny znalazł po zakończeniu filmu inny bywalca kina.

Personel powiedział, że mężczyzna przyszedł sam do kina i kupił pojedynczy bilet.

Jego ciało zostało wysłane do miejscowego szpitala, a ambasada brytyjska została poinformowana o jego śmierci.

Komentarze w tajlandzkich mediach społecznościowych były wściekłe i aktywne w związku z tą historią, a wielu komentatorów wierzyło, że duch Annabelle zabił mężczyznę lub że film był tak przerażający, że go zabił. Tajlandia ma silne i długotrwałe przesądy dotyczące duchów, w związku z czym nie wymieniliśmy konkretnego kina w tym artykule.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/