Electronic Balance Board eksploduje po naładowaniu w Pattaya, rani właściciela i prawie spala jego dom

Pattaya-

39-letni Korakat Karndee właśnie skończył korzystać ze swojej elektronicznej deski równoważnej, urządzenia używanego do ćwiczeń i szeroko rozpowszechnionego w Internecie oraz w Pattaya, a na początku tego tygodnia umieścił je na ładowarce w swojej sypialni w swoim domu w South Pattaya.

Korzystał z toalety, kiedy usłyszał potężną eksplozję, która podpaliła jego sypialnię… źródłem, jak twierdzi, była eksplozja elektronicznej wagi.

Próbował sam ugasić ogień, jednak ogień się rozprzestrzeniał i doznał przy tym oparzeń.

Zadzwonił do straży pożarnej w Pattaya i szybko zareagowali, zdołali ugasić pożar i znaleźć domniemanego sprawcę, resztki deski balansowej, którą pokazano powyżej.

Pan Karndee nie podał konkretnej marki deski balansowej ani miejsca, w którym pierwotnie zakupił deskę.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/