Miejscowy 75-letni Taj mówi, że zbudował i wynalazł własny generator, który nie zużywa paliwa

Tajlandia-

75-letni Cheun Funkai, były pracownik Urzędu Energetyki Tajlandii, który przeszedł na emeryturę 12 lat temu, twierdzi, że wynalazł prototypowy generator po ponad dziesięciu latach prób i błędów.

Generator do pracy nie wymaga oleju, węgla ani gazu i został w całości zaprojektowany i zbudowany przez niego samego.

Generator wykorzystuje system ręcznej korby i jest na tyle mały, że może się poruszać mobilnie, waży około 100 kg. Nie podawał szczegółów projektu, ale stwierdza, że ​​rdzeń urządzenia jest napędzany sercem, które po około piętnastu minutach ręcznego kręcenia korbą będzie generować stały prąd przez 6-8 godzin. Zademonstrował prasie urządzenie, w którym z powodzeniem generowało prąd bez użycia paliwa.

Mówi, że koszt produkcji maszyny to około 16,000 XNUMX bahtów, a prototyp, który, jak przyznaje, nie jest piękny i będzie dopracowany, został wykonany w całości samodzielnie w domu.

Otrzymał patent na urządzenie od Ministerstwa Handlu, które, jak twierdzi, ma do niego prawa autorskie i zacznie je sprzedawać i dystrybuować w całej Tajlandii jako źródło taniej energii elektrycznej dla mieszkańców Tajlandii na obszarach wiejskich.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/