Tajski mężczyzna dźga swoją byłą żonę z zazdrości i gniewu w Pattaya?

Pattaya-

O 8:30 2 lipca 2019 r. pan Thanawat Muangwong, 49 lat, dźgnął nożem swoją byłą żonę, 34-letnią pannę Wassana Yumchem, przed jej mieszkaniem na obrzeżach Central Pattaya.

Pan Muangwong czekał na przybycie policji i ratowników, paląc spokojnie papierosy przed panną Muangwong, która była w stanie krytycznym z ranami kłutymi brzucha. Została przewieziona do lokalnego szpitala, gdzie pozostaje pod opieką i jest w ciężkim stanie od dzisiejszego poranka 3 lipca 2019 roku.

Pan Muangwong oświadczył policji, że był zestresowany i zdenerwowany tym, że jego była żona rozmawiała z innymi mężczyznami na aplikacji LINE, a dzisiaj jego stres doszedł do punktu, w którym postanowił udać się do jej mieszkania i dźgnąć ją nożem. Wiedział, że to, co zrobił, było złe i że zostanie za to ukarany, więc zdecydował się zostać, czekać na aresztowanie i przyznać się do zbrodni.

Policja oskarży pana Muangwonga o liczne przestępstwa, w tym napaść z użyciem śmiertelnej broni i usiłowanie zabójstwa.

Uwaga redaktorów: Oryginalna wersja tego postu w mediach społecznościowych stwierdzała, że ​​pan Muangwong dźgnął mężczyznę, co było niepoprawne.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/