Tajlandczyk dźga swoją byłą żonę z zazdrości i złości w Pattaya

Pattaya-

O godzinie 8:30 w dniu 2 lipca 2019 r. 49-letni Thanawat Muangwong zadźgał nożem swoją byłą żonę, 34-letnią Miss Wassana Yumchem, przed jej mieszkaniem na obrzeżach Central Pattaya.

Pan Muangwong czekał na przybycie policji i ratowników, spokojnie paląc papierosy na oczach panny Muangwong, która była w stanie krytycznym z ranami kłutymi brzucha. Została zabrana do lokalnego szpitala, gdzie pozostaje pod opieką i jest w poważnym stanie od dzisiejszego ranka, 3 lipca 2019 r.

Pan Muangwong powiedział policji, że był zestresowany i zdenerwowany, że jego była żona rozmawiała z innymi mężczyznami w aplikacji LINE, a dziś jego stres doprowadził do tego, że zdecydował się pójść do jej mieszkania i ją dźgnąć. Wiedział, że to, co zrobił, było złe i że zostanie za to ukarany, więc zdecydował się zostać i czekać na aresztowanie i przyznanie się do przestępstwa.

Policja oskarży pana Muangwonga o liczne przestępstwa, w tym napaść z użyciem śmiercionośnej broni i usiłowanie zabójstwa.

Uwaga redaktora: Oryginalna wersja tego posta w mediach społecznościowych głosiła, że ​​pan Muangwong dźgnął mężczyznę, co było niepoprawne.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/