Koreańska gwiazda YouTube przyłapuje na wideo kierowców autobusów Baht pobierających 100 bahtów za osobę w Pattaya

Pattaya-

Wczoraj, 5 lipca 2019 r., w tajlandzkich mediach społecznościowych pojawiło się wideo BongBong, „gwiazd” koreańskiego YouTube'a, w którym twierdził, że podczas regularnej podróży autobusem bahtowym z Second Road do Jomtien Beach on i jego przyjaciele zostali obciążeni 100 bahtami za osobę w porównaniu ze standardem Opłata za 10 bahtów. Skarżył się na incydent na wideo i szybko stał się wirusowy w tajlandzkich mediach społecznościowych.

Stwierdził w filmie, że nie znał standardowej ceny, dopóki później nie dowiedział się, że został oszukany i nakręcił film ze skargą.

Urzędnicy Pattaya City widzieli wideo i udali się wczoraj na przystanek autobusowy znajdujący się na Second Road w pobliżu Walking Street, aby zażądać odpowiedzi.

Rozmawiali z panem Thawatem Bunnagiem, który jest prezesem spółdzielni autobusowej Pattaya Baht. Stwierdził, że na przestrzeni lat zgłoszono i ścigano setki takich przypadków, a nagranie wideo nie zawierało żadnych informacji, które mogłyby pomóc w zlokalizowaniu sprawcy przestępstwa. Stwierdził, że wszystkie autobusy bahtowe mają numer autobusu i identyfikator kierowcy z tyłu autobusu i że każdy klient, który uważa, że ​​miał problem, powinien zrobić zdjęcie tych informacji w celu złożenia skargi.

Powiedział, że kierowcom powiedziano, jaka jest standardowa cena za przejazd autobusem bahtów i że nie powinni pobierać wyższych opłat, ponieważ szkodzi to turystyce i wizerunkowi Pattaya.

Urzędnicy miasta Pattaya uzyskali więcej informacji od BongBong i sprawdzają system telewizji przemysłowej w momencie, gdy stwierdzili, że jechali autobusem, aby uzyskać identyfikację kierowcy i używanego pojazdu.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/