Policja w Pattaya spotyka się z lokalnymi właścicielami rozrywki po nalotach, ustala zasady i wytyczne

Pattaya-

Wczoraj po południu, 5 lipca 2019 r., urzędnicy i kierownictwo policji miejskiej w Pattaya poprosili lokalnych menedżerów i właścicieli rozrywki i klubów nocnych o przybycie na posterunek policji w Pattaya, aby przedstawić wytyczne i zasady, zgodnie z którymi stan policyjny będzie egzekwowany w całym mieście.

Wynika to z dobrze nagłośnionych nalotów na Coming Bar i Windmill Gogo za rzekomą prostytucję nieletnich oraz usunięcie byłego szefa policji i jego zespołu kierowniczego w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Spotkanie prowadził podpułkownik policji Prawit Chorseng, który sam niedawno powrócił na swoje stanowisko po tym, jak został oczyszczony z zarzutów po trzydziestodniowym transferze i śledztwie po tym, jak Departament Spraw Prowincji dokonał w zeszłym miesiącu nalotu na pub brazylijski i bar z lat 90. Nasz artykuł na temat tego incydentu jest tutaj: https://thepattayanews.com/2019/06/02/pattaya-city-police-chief-four-others-transferred-immediately-face-probes-over-nightclub-raids/ 

Podpułkownik Chorseng przedstawił kilka priorytetów ponad stu podmiotom gospodarczym i przedstawicielom prasy:

  1. W lokalu sprzedającym alkohol obowiązuje całkowity brak klientów poniżej dwudziestego roku życia.
  2. Śledź terminy zamknięcia licencji co do joty. Pozostanie otwarte po upływie licencjonowanego czasu zamknięcia, który różni się w zależności od rodzaju firmy i obszaru, w którym się znajduje, spowoduje egzekwowanie prawa.
  3. Żaden personel poniżej dwudziestego roku życia nie może pracować w miejscu sprzedaży alkoholu.
  4. Narkotyki i zażywanie narkotyków nie będą tolerowane.
  5. Broń nie będzie tolerowana.
  6. Generalnie przemoc nie będzie tolerowana. Ochrona, kierownictwo i bramkarze nie mają sami rozwiązywać sytuacji, jeśli klient ucieka się do przemocy, trzeba wezwać policję.

Podpułkownik Chorseng stwierdził, że losowe naloty i inspekcje będą nadal zapewniać przestrzeganie tych zasad.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/