Wstrząsające wideo: Asystent przełożonego wioski Pobity, zaatakowany w Pattaya, napastnik ucieka z miejsca zdarzenia

 

Pattaya-

Tuż po północy dzisiejszego ranka, 6 lipca 2019 r., pomocnik sołtysa z Chaiyaphum, 41-letni Prachak Leemkunthot, został uderzony w twarz, a następnie kopnięty, gdy leżał na ziemi, odniósł poważne obrażenia i jest obecnie w stanie krytycznym w lokalny szpital.

Atak miał miejsce w Phroma Apartments położonych niedaleko Moo 10 w dzielnicy Nong Prue około godziny 12.

Zarządca mieszkania, pan Prakhon, którego widać na nagraniu próbującym powstrzymać niezidentyfikowanego napastnika przed ucieczką na jego motocyklu, stwierdził, że mężczyzna w czerwonej koszuli przybył i spędził krótki czas w pokoju pana Leemkunthota, dopóki nie wyszli z jednym na zewnątrz. ramię mężczyzny wokół szyi drugiego.

Jak widać na wideo, wydaje się, że mają krótką dyskusję, zanim mężczyzna w czerwonej koszuli uderza pana Leemkunthota w twarz, przewracając go na ziemię i kopie go kilka razy, zanim zepchnie jego ciało z drogi. Mężczyzna w czerwonej koszuli można wtedy zobaczyć na swoim motocyklu po krótkiej sprzeczce z panem Prakhonem, który próbował go powstrzymać.

Pan Leemkunthot pozostaje w szpitalu, a jego dziewczyna, którą można zobaczyć na nagraniu, błaga o pomoc w schwytaniu sprawcy. Policja twierdzi, że bada incydent i śledzi podejrzanego. Oświadczyli Pattaya News, że podejrzewają, że osobisty spór doprowadził do kłótni.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/