Wind Mill GoGo napadnięty przez policję w Pattaya, domniemana prostytucja nieletnich została znaleziona przez policję

Pattaya-

We wczesnych godzinach porannych 5 lipca 2019 r. Policja turystyczna Pattaya i zwykła policja, wraz z pomocą imigracji, dokonały nalotu na popularny Windmill Gogo znajdujący się na Soi Diamond poza obszarem Walking Street Entertainment w Pattaya.

Po raz pierwszy ogłoszono wczoraj na oficjalnym Facebooku policji w Pattaya https://web.facebook.com/pattayapoliceman/  podali teraz więcej szczegółów dotyczących domniemanych przestępstw.

Prowadzeni przez podpułkownika Piyaponga Ensarna, inspektora policji turystycznej w Pattaya, dokonali nalotu na wiatrak po anonimowej wiadomości, że na terenie obiektu istniała domniemana nielegalna eksploatacja prostytucji z osobą poniżej osiemnastego roku życia.

Turystyczna policja twierdzi, że odkryli 16-letnią Tajkę pracującą w zakładzie, rzekomo świadczącą usługi seksualne dla klientów. Według oświadczenia członka personelu gogo używała fałszywego dowodu osobistego. Imię dziewczyny zostało zatajone ze względu na jej wiek.

Policja twierdzi, że używając tajnego informatora i oznaczonych notatek, policja Pattaya zaaranżowała transakcję na 4000 bahtów (około stu dwudziestu dolarów w walucie amerykańskiej), aby spotkać się z nieletnią dziewczyną w pokoju hotelowym w celu świadczenia usług seksualnych.

Po dotarciu do pokoju hotelowego policja Pattaya zabrała dziewczynę do aresztu ochronnego i przeprowadziła nalot na gogo w celu uzyskania dalszych informacji, znajdując zaznaczone notatki jako dowód prostytucji zgodnie z ich oświadczeniem.

Aresztowali trzech pracowników, których w tym czasie nie wymienili w prasie, ponieważ postępowanie sądowe trwa w tej chwili.

Policja w Pattaya oświadczyła, że ​​będzie nadal przekazywać aktualne informacje na temat tej sprawy i że obecnie stawia się trzy główne zarzuty przeciwko miejscu za domniemane przestępstwa:

  1. Handel ludźmi z powodu poszukiwania nielegalnych świadczeń z prostytucji od osoby poniżej osiemnastego roku życia, jednak powyżej piętnastego roku życia.
  2. Posiadanie i prowadzenie firmy opartej na prostytucji. w tym zarzuty dla personelu aresztowanego za zarządzanie, kontrolę i opiekę nad prostytucją.
  3. Zachęcanie młodzieży do niewłaściwego zachowania.

Policja w Pattaya twierdzi, że śledztwo i oskarżenia są w tej chwili w toku.

To nie pierwszy raz, kiedy Windmill boryka się z problemami prawnymi. Zostały one wcześniej napadnięte przez policję za rzekomą prostytucję na miejscu, a także rzekome pokazy erotyczne, które były sprzeczne z tajskim prawem.

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/police-raiding-illegal-thai-brothel-9816866

https://www.newsflare.com/video/169600/crime-accidents/awkward-moment-tourist-is-caught-with-hooker-during-police-raid-on-gogo-bar?a=on

 

Źródło: Pattaya Police Facebook, Pattaya Tourist Police

 

 

ŹRÓDŁOPolicja w Pattaya Facebook
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/