Szef Thai Tourism Authority uważa, że ​​w 10 roku w Tajlandii liczba turystów wzrośnie o 2020%

Tajlandia-

Szef tajlandzkiego Urzędu Turystyki, pan Yuthasak Suphasorn, powiedział niedawno na konferencji, że nadal przewiduje 10-procentowy wzrost przyjazdów turystów do Tajlandii w 2020 roku i całkowity wzrost przychodów o 37.1 miliona bahtów.

Powiedział, że turyści przyjeżdżają do Tajlandii, ponieważ marką Tajlandii jest „odpowiedzialność i jakość”.

Stwierdził również, że większość turystów jest zainteresowana zasobami naturalnymi krajów, takimi jak parki, wyspy i plaże i że ważne jest, aby Tajlandia dbała o te zasoby.

Stwierdził również wcześniej w tym tygodniu, że indyjska turystyka ze strony indyjskiej klasy średniej znacznie wzrasta, ponieważ turyści indyjscy wybierają Tajlandię jako miejsce swoich wakacji.

Tajlandia również doświadcza, według wielu źródeł, wzrostu turystyki muzułmańskiej i szkoliła operatorów hoteli i ośrodków wypoczynkowych w zakresie turystyki halal oraz tego, jak właściwie traktować i dbać o muzułmańskich konsumentów.

W międzyczasie odnotowano spadek chińskiej turystyki.

ŹRÓDŁOCodzienne wiadomości, TAT, tajska wiza
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/