Odbyło się spotkanie Pattaya City Marathon, omówiono znaczące zamknięcia dróg i barów na 21 lipca 2019 r.

Pattaya-

Dzisiejszego popołudnia urzędnicy Pattaya City odbyli spotkanie przygotowawcze do nadchodzącego Pattaya City Marathon, który odbędzie się w niedzielę 21 tego miesiąca we wczesnych godzinach porannych.
Ogłosili kilka zasad, zamknięć i ograniczeń.

Cały ruch pojazdów Beach Road będzie zamknięty o północy w sobotę wieczorem. To i pozostała część trasy wyścigu będzie zamknięta do niedzieli 21-go, do południa. Obejmuje to plażę Jomtien, drogę Thappraya, niewielką część Sukhimwit i fragmenty Drugiej Drogi. Mapy są poniżej.

Ruch uliczny Walking Street zostanie zamknięty i odprawiony o północy i podobnie jak w poprzednich latach właściciele firm alkoholowych na tym obszarze na trasie maratonu zostaną poproszeni o zamknięcie, aby uniknąć zakłóceń.

Sprzedaż alkoholu w sklepach spożywczych na trasie biegu zostanie wstrzymana na czas maratonu.

Operatorzy leżaków plażowych otrzymają zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w niedzielę 21-go.

Główne drogi na trasie wyścigu nie wymienione powyżej zostaną zamknięte około godziny 2:00.

 

 

W poprzednich latach zamknięcie barów o północy rozszerzyło się również na obszary poza trasami wyścigowymi, ale nie wspomniano o tym na spotkaniu. Głównym powodem jest umożliwienie zawodnikom dotarcia do maratonu bez rozpraszania uwagi.

Maraton jest w tym czasie wyprzedany, jednak łatwo będzie oglądać wydarzenie na trasie biegowej przez miasto.

 

Źródło: organy ścigania w Pattaya.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/