Dwóch chińskich turystów i czterech ochroniarzy ukaranych grzywną, przepraszamy za bójkę na Walking Street

Pattaya-

Jak pisaliśmy wczoraj na naszych kanałach społecznościowych, dwóch młodych chińskich turystów wzięło udział w pijackiej bójce z czterema ochroniarzami z lokalnego klubu nocnego na Walking Street wczesnym rankiem w niedzielę. Awanturę sfilmował amerykański turysta, który udostępnił film w mediach społecznościowych, gdzie stał się wirusowy i został odebrany przez kilka mediów, w tym przez nas.

Ostatecznie film został obejrzany przez szefa policji w Pattaya, który wezwał wszystkie strony zaangażowane w incydent na spotkanie na posterunku policji. Dwóch chińskich turystów, pan Su Wee Da, 22 lata i Loo Dong, 20 lat, zostało ukaranych grzywną w wysokości 500 bahtów za picie i nieporządek.

Czterech bramkarzy zostało ukaranych grzywną w wysokości 500 bahtów każdy za napaść.

Policja wiedziała o incydencie przed nagraniem, ponieważ wkrótce po zakończeniu filmu Chińczycy poszli do budki policji turystycznej na końcu Walking Street, aby zgłosić incydent, jednak byli tak pod wpływem alkoholu i bariera językowa że urzędnicy nie byli w stanie uzyskać całej historii do rana i przeglądu wideo.

Obie strony przeprosiły się nawzajem, a kierownictwo dyskoteki obiecało, że odbędzie się przekwalifikowanie, aby uniknąć przyszłych incydentów. Obaj odmówili wniesienia oskarżenia przeciwko drugiej stronie i uznali sprawę za załatwioną.

 

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/