Dobrze znany profesor technologii mówi, że twierdzenia lokalnych emerytów o generatorze zużywającym mniej paliwa to „bzdura”

.Chonburi-

Napisaliśmy tutaj w The Pattaya News 3 lipca 2019 r. o lokalnym mężczyźnie, który twierdził, że wynalazł bezsilny generator, który może generować, jego słowami, tysiące watów energii elektrycznej bez paliwa przez 6-8 godzin za pomocą systemu korby ręcznej .

Miejscowy 75-letni Taj mówi, że zbudował i wynalazł własny generator, który nie zużywa paliwa

Teraz profesor w Lat Krabang Institute of Technology, pan Dusit Suksawat, mówi, że uważa, że ​​jest to fałszywe twierdzenie i że fizyka nie sumuje się.

75-letni Cheun Fanmeik, który mieszka w Chon Buri, mówi, że pracuje nad urządzeniem od ponad dekady i jego twierdzenia są prawdziwe. Nie podał szczegółowych informacji na temat swojego generatora, z wyjątkiem tego, że wykorzystuje system ręcznej korby. Twierdzi, że posiada również prawa autorskie do urządzenia.

Tymczasem pan Dusit Suksawat mówi, że wezwał pana Fanmeika, aby przedstawił swoją maszynę do badań naukowych i analiz na Uniwersytecie. Jak dotąd pan Fanmeik nie odpowiedział.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/