Kontynuacja walki z motocyklami, rozszerzona na wypożyczalnie, obcokrajowcy bez licencji

Pattaya-

Od kilku tygodni donosimy o tym, że policja zaostrzyła się w stosunku do dostosowanych motocykli, wydechów, wyścigów itp. w mieście po tym, jak kilka tygodni temu zginął rosyjski turysta, rzekomo przez grupę ludzi ścigających się na głównej drodze.

Teraz represje rozszerzają się jeszcze bardziej.

Pol Maj Arut Sathanon mówi, że policja w Pattaya wykonuje rozkazy wydawane przez centralę Królewskiej Policji Tajskiej w Bangkoku.

Policja ogłosiła wyrywkowe kontrole licencji i upewnienie się, że spersonalizowane rowery i wydechy są legalne, wzrośnie. Oświadczyli również, że będą sprawdzać wypożyczalnie motocykli i nakładać kary za 2000 bahtów, które wynajmują kierowcom bez prawa jazdy.

Tymczasem dziś rano miał miejsce kolejny poważny wypadek, w którym dwóch młodych studentów z Tajlandii zostało poważnie rannych w wypadku z zagranicznym turystą na motocyklu „dużym motocyklu”. Pol Maj Arut powiedział, że wszyscy turyści muszą posiadać międzynarodową licencję (lub inne legalne zezwolenie) na wypożyczenie i jazdę motocyklem w Tajlandii. Przestępcy mogą zostać skazani na miesiąc więzienia i grzywnę do 1,000 bahtów lub obie te rzeczy.

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/