Przejścia zebry mają być „bezpieczne”, mówi szef policji królewskiej Tajlandii, postępy są już dokonywane lokalnie

Bangkok-

Szef tajlandzkiej policji królewskiej oświadczył w tym tygodniu, że zarządził egzekwowanie pasów w całym kraju i rozpoczęcie prac nad zapewnieniem ich bezpieczeństwa, zwłaszcza w miejscowościach turystycznych, takich jak Pattaya.

Wydaje się, że zarówno lokalni mieszkańcy, jak i turyści unikają skrzyżowań i zamiast tego przechodzą przez ulicę, ponieważ większość mieszkańców miasta uważa, że ​​ustawione przejście jest najbardziej niebezpiecznym miejscem do przejścia przez ulicę.

Jednak, co może zaskoczyć niektórych naszych lokalnych mieszkańców, lokalnie wykonano już znaczną pracę, aby przejścia były bezpieczniejsze, zwłaszcza w strefach szkolnych. Poniższe zdjęcia, zrobione dzisiaj, przedstawiają policję drogową stacjonującą specjalnie na przejściach w szkołach i wokół nich w godzinach szkolnych, egzekwującą prawo i upewniającą się, że przejścia są bezpieczne. Od pewnego czasu bezpieczeństwo tych przejść w pobliżu szkół jest skuteczne.

Jednak zapewnienie, że przejścia w głównych lokalizacjach turystycznych Second Road i Beach Road będą odpowiednio egzekwowane i wykorzystywane, zajmie trochę czasu.

Plan egzekwowania obejmuje użycie policji drogowej na głównych przejściach dla pieszych w najbardziej ruchliwych porach, a także egzekwowanie prawa za przechodzenie przez jezdnię, które jest technicznie niezgodne z prawem i podlega karze grzywny.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/