Zagrożony żółw morski skórzasty znaleziony martwy na plaży Rayong, czwarty martwy żółw w okolicy w ciągu miesiąca

Rayong-

Żółw morski skórzasty znaleziony martwy z plastikiem w żołądku i brakującą płetwą na plaży Rayong dziś rano, 12 lipca 2019 r.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) informuje, że lokalni mieszkańcy powiadomili ich, że na plaży w Rayong znaleziono dużego martwego żółwia morskiego.

Uważa się, że żółw skórzasty ma około 10 lat. Ma 79 centymetrów szerokości i 123 centymetry długości.

Nie znaleziono na nim mikrochipów, które są powszechnie używane do śledzenia wielu zagrożonych żółwi morskich w okolicy.

Brakowało prawej przedniej płetwy, a na ciele znaleziono liczne rany. Uważa się, że żółw został zabity przez śmigło łodzi.

Jednak sekcja zwłok pokazuje, że w jelicie żółwia znaleziono również trochę plastiku.

ZDJĘCIE: DMCR

ŹRÓDŁODMCR
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/