Offroad Trophy Championship Round 3 odbędzie się 27 i 28 lipca w Pattaya

Pattaya-

Wczoraj, 11 lipca 2019 r., urzędnicy Pattaya City kierowani przez pana Ronnanit Ekasing, sformułowali plany dotyczące ekscytującego nadchodzącego wydarzenia lokalnego.

27 i 28 lipca w Eastern Sports Arena na obrzeżach Pattaya City odbędą się Mistrzostwa OffRoad Trophy.

Urzędnicy uważają, że to wydarzenie, składające się z czterech oddzielnych zawodów z ekscytującymi wyścigami terenowymi, powinno przyciągnąć turystów krajowych i zagranicznych.

Facebook wydarzenia znajduje się tutaj:

https://web.facebook.com/offroadtrophythailand/?_rdc=1&_rdr

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/