Niezidentyfikowane ciało mężczyzny znalezione w sieci rybackiej około 5 mil od brzegu Chonburi

Chonburi-

Urzędnicy marynarki wojennej i piechoty morskiej z bazy marynarki wojennej Sattahip ogłosili dziś wieczorem, że pomogli w odzyskaniu ciała nieznanego mężczyzny, który może być obcokrajowcem, około pięciu mil od brzegu Chonburi dzisiejszego wieczoru, 12 lipca 2019 r., około godziny 6:00 PO POŁUDNIU. Ciało mężczyzny wyłowili miejscowi rybacy.

Urzędnicy stwierdzili, że przypuszcza się, że mężczyzna zmarł od siedmiu do dziesięciu dni, a ze względu na stan jego ciała nie byli w stanie od razu ustalić przyczyny śmierci ani jego narodowości. Mężczyzna nie miał na sobie żadnego ubrania, a jego ciało było w znacznym stanie rozkładu.

Jego wiek szacuje się na 35-45 lat. Wstępne badanie nie wykazało jednak żadnych oznak obrażeń fizycznych.

Jego ciało zostało zabrane do lokalnego centrum medycznego w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, która ma ustalić przyczynę śmierci i spróbować ustalić, kim jest mężczyzna. Służby kontaktują się z lokalnymi łodziami i statkami rybackimi, aby sprawdzić, czy ktoś nie zaginął.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/