Niezidentyfikowane ciało mężczyzny znalezione w sieci rybackiej około 5 mil od brzegu Chonburi

Chonburi-

Urzędnicy marynarki wojennej i marynarki wojennej z bazy marynarki wojennej Sattahip ogłosili dziś wieczorem, że pomogli w odzyskaniu ciała nieznanego mężczyzny, który może być obcokrajowcem, około pięciu mil od brzegu Chonburi dziś wieczorem, 12 lipca 2019 r., około godziny 6:00 PO POŁUDNIU. Ciało mężczyzny zostało złapane przez miejscowych rybaków.

Urzędnicy stwierdzili, że mężczyzna prawdopodobnie nie żył od siedmiu do dziesięciu dni, a ze względu na stan jego ciała nie byli w stanie natychmiast ustalić przyczyny śmierci ani jego narodowości. Mężczyzna nie miał na sobie żadnego ubrania, a jego ciało znajdowało się w znacznym stanie rozkładu.

Jego wiek szacuje się na 35-45 lat. Wstępne badanie nie wykazało jednak żadnych oznak fizycznego uszkodzenia.

Jego ciało zostało przewiezione do lokalnego centrum medycznego na sekcję zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci i próby ustalenia, kim jest mężczyzna. Urzędnicy kontaktują się z lokalnymi łodziami rybackimi i statkami, aby sprawdzić, czy ktoś zaginął.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/