Rozwścieczony cudzoziemiec z maczetą grozi tajskim sąsiadom, policja w sporze (wideo)

Pattaya-

Cudzoziemiec podobno z Kanady był zamieszany w niechlujny spór sąsiedzki ze swoimi tajlandzkimi sąsiadami w Pattaya, który teraz stał się wirusowy w tajlandzkiej prasie i jest głównym artykułem w Thairath, 77kaoded, Channel 7 News i innych witrynach w języku tajskim. W tej chwili nie ujawniliśmy jego nazwiska, ponieważ sytuacja się toczy.

Spór, który rzekomo dotyczy parkowania motocykla, rzekomego wycieku wody z sąsiedniej pralni, problemów ze stoiskiem motocyklowym po drugiej stronie ulicy, problemów z warsztatem motocyklowym i śmieciami pozostawionymi przed jego posesją, trwa przez co najmniej tydzień i pod koniec zeszłego tygodnia nasiliły się w serii filmów, które jego sąsiedzi udostępnili prasie i policji, aby pokazać groźne zachowanie mężczyzny.

Filmy wydają się pokazywać mężczyznę z maczetą grożącego swoim sąsiadom i policjanta wezwanego na miejsce zdarzenia. W pewnym momencie okazuje się, że stojący na jego dachu mężczyzna grozi odcięciem głowy policjantowi i grozi śmiercią sąsiadom. Twierdzi, że zatruwają jego własność i próbują sadzić narkotyki i truciznę również w jego śmieciach.

Kolejny film przedstawia mężczyznę w konfrontacji z kilkoma mężczyznami na ulicy.

Jeden z sąsiadów zamieścił również serię filmów wideo z zachowaniem mężczyzny. Mówią, że boją się o swoje życie i wierzą, że mężczyzna może skrzywdzić ich i ich rodziny.

https://web.facebook.com/jamjureejinuntuya/videos/870461510001490/?t=1

Według sąsiadów i organów ścigania sytuacja trwa, a urzędnicy mają nadzieję na pokojowe rozwiązanie sytuacji, jednak podobno cudzoziemiec nie jest w tej chwili chętny do współpracy.

Thairath doniósł i opublikował nagranie, na którym organy ścigania i władze miasta próbują rozwiązać sytuację i uspokoić mężczyznę, jednak podobno zamknął się w swoim domu i nie pozwalał innym mówić, ciągle ich odcinając 8 sekund.)

Kredyt wideo Tajski Rath.

 

 

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOThai Rath, tajska wiza, 77kaoded
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/