Kierowcy autobusów Baht otrzymali 14-stopniowy plan, surowe ostrzeżenia, od nowego szefa stowarzyszenia Baht Bus

Chon Buri-

W ten weekend nowy szef stowarzyszenia autobusów miejskich baht, pan Tawat Pheuakbunnark, przedstawił czternastostopniowy plan poprawy zadowolenia klientów i obsługi w okolicy.

Spotkanie jest następstwem zarzutów koreańskiej gwiazdy pop o zawyżanie cen, które pan Tawat stwierdził, że były fałszywe po przejrzeniu CCTV w późniejszym wywiadzie. Jednak niezależnie od tego, pan Tawat, w obecności wielu policji drogowej i turystycznej, pilnuje, aby jego kierowcy przestrzegali przepisów.

Dodatkowo kierowca autobusu bahtowego zasnął i w zeszłym tygodniu wpadł na warsztat krawiecki, raniąc dwóch turystów, którzy doprowadzili do tego spotkania.

Reguły są następujące:

1. Ubierz się profesjonalnie i zawsze noś odpowiedni mundur.

2. Upewnij się, że opłaty, dane kierowców i trasy są wyświetlane w widocznym miejscu, tak aby wszyscy mogli je łatwo zobaczyć.

3. Zabierz pasażerów tam, gdzie chcą, oczywiście w granicach rozsądku.

4. Nie oszukuj nikogo.

5. Nie okazuj złych manier.

6. Nie parkuj nielegalnie.

7. Nie atakuj urzędników, w tym funkcjonariuszy policji drogowej i urzędu miasta.

8. Nie pij alkoholu ani nie zażywaj narkotyków.

9. Nie jedź w straszny sposób.

10. Nie atakuj pasażerów ani nie kradnij ich mienia.

11. Zatrzymuj się tylko na wyznaczonych przystankach.

12. Przestrzegaj zasad i terminów rangi.

13. Nie zajmuj się narkotykami ani ich nie posiadaj.

14. Nie walcz i nie przeklinaj.

Cytowano pana Tawata, który powiedział, że grzywny w wysokości 100-500 bahtów zostaną nałożone na tych, którzy łamią zasady.

Ponadto obowiązywałyby siedmiodniowe zawieszenia, a nawet całkowite zakazy w Pattaya.

ŹRÓDŁOKabel Sophon, Thaivisa.
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/