Operatorzy promowi, urzędnicy Bali Hai twierdzą, że turystyka wakacyjna rozwija się z roku na rok na Koh Larn

Pattaya-

Lokalni urzędnicy na molo na Bali Hai powiedzieli powiązanej prasie wczoraj, 16 lipca 2019 r., że ruch świąteczny na święta religijne i ludzi udających się na Koh Larn promem był znacznie wyższy rok do roku wczoraj, 16 lipca 2019 r.

Czekaj, na naszych stałych czytelników, czy nie zgłosiliśmy dzisiaj czegoś przeciwnego? Nie do końca.

Jest to sprzeczne z doniesieniami operatorów łodzi motorowych i sprzedawców na plaży w Pattaya, jednak liczba turystów widzianych na molo wydaje się potwierdzać ich stwierdzenie.

Wyglądało na to, że tysiące turystów płynie na Koh Larn promem, być może zamiast tego porzucając prywatne łodzie lub zostając na plaży Pattaya.

Opublikowaliśmy oba raporty, aby pozostać bezstronnym i pozwolić czytelnikom podjąć decyzję.

Zdjęcia zostały zrobione przez naszych reporterów dziś po południu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/