Operatorzy promowi, urzędnicy Bali Hai twierdzą, że turystyka wakacyjna rozwija się z roku na rok na Koh Larn

Pattaya-

Lokalni urzędnicy na molo na Bali Hai powiedzieli powiązanej prasie wczoraj, 16 lipca 2019 r., że ruch świąteczny na święta religijne i ludzi udających się na Koh Larn promem był znacznie wyższy rok do roku wczoraj, 16 lipca 2019 r.

Czekaj, na naszych stałych czytelników, czy nie zgłosiliśmy dzisiaj czegoś przeciwnego? Nie do końca.

Jest to sprzeczne z doniesieniami operatorów łodzi motorowych i sprzedawców na plaży w Pattaya, jednak liczba turystów widzianych na molo wydaje się potwierdzać ich stwierdzenie.

Wyglądało na to, że tysiące turystów płynie na Koh Larn promem, być może zamiast tego porzucając prywatne łodzie lub zostając na plaży Pattaya.

Opublikowaliśmy oba raporty, aby pozostać bezstronnym i pozwolić czytelnikom podjąć decyzję.

Zdjęcia zostały zrobione przez naszych reporterów dziś po południu.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/